Organizatorem dowozów jest GMINNY ZESPÓŁ OŚWIATY W OŁAWIE.
Dowóz jest dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci i odbywa się w czasie trwania roku szkolnego.
HARMONOGRAM DOWOZU
godz. | Trasa | |
7.00 | Oława, D.A. | |
7.03 | Oława, 1 Maja Rondo | |
7.06 | Godzikowice | |
7.09 | Maszków skrz. | |
7.18 | Psary | |
7.24 | Gać szk. | |
7.28 | Godzikowice | |
7.30 | Oława, ul. Opolska | |
7.33 | Oława, 1 Maja Rondo | |
7.40 | Stary Otok | |
7,43 | Oława, ul. Oleśnicka | |
7.55 | Oława, ul. Lwowska | |
8.00 | Oława, D.A. |
PON | WT, CZW, PT | ŚRODA | TRASA |
13.35 | 13.45 | 13.45 | Oława, D.A. |
13.37 | 13.50 | 13.50 | Oława, ul. 1 Maja i Rondo |
13.42 | 13.54 | 13.54 | Godzikowice |
13.46 | 13.58 | 13.58 | Maszków skrzy. |
13.49 | 14.40 | 14.00 | Gać -szkoła |
13.53 | 14.49 | 14.09 | Psary |
14.11 | 14.57 | 14.20 | Godzikowice |
14.17 | 15.05 | 14.28 | Oława, Rynek |
14.19 | 15.08 | 14.30 | Oława, D.A. |